FANPAGE @spletowice

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

1446464
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
1385
1917
8798
1428036
24571
45799
1446464

Your IP: 18.232.51.247
2020-01-17 21:18
   

Z niecierpliwością wyczekujemy nadejścia wiosny – dni będą coraz dłuższe, coraz cieplejsze. Dookoła zrobi się kolorowo. Wiadomo, że Wiosna jest to bardzo elegancka Pani. Znana jest również z tego, że przychodzi z wizytą w bardzo pięknych strojach. A czym zaskoczy nas tym razem?

 1. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w  konkursie pt. „STRÓJ DLA PANI/PANA WIOSNY” . Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie w domu wiosennego przebrania według własnego pomysłu oraz zaprezentowanie go przed komisją konkursową w dniu 22 marca 2019 roku(piątek). Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo uczniowie z klas „IV – VIII”, którzy wezmą udział w konkursie, będą zwolnieni z odpowiedzi ustnych w dniu 22 marca 2019 roku, a zwycięzca dodatkowo w wybranym przez siebie dniu.
 2. Serdecznie zapraszamy wszystkie klasy do udziału w  konkursie na najładniejszy wystrój klas pt. „WIOSNA W NASZEJ KLASIE”. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie sali lekcyjnej ozdobami wiosennymi. Konkurs jest skierowany do klas „0 – VIII”. Komisja konkursowa oceni wygląd klas  21 marca 2019 roku (czwartek).

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

22 marca 2019 roku (piątek) w naszej szkole będziemy witać wiosnę. Niech w ten dzień w naszych strojach dominują wiosenne kolory i kwieciste wzory. Każdy wiosenny akcent nagrodzimy dodatkowym plusem z zachowania.

ZAPRASZAMY DO WIOSENNEGO SZALEŃSTWA!!!

 

Regulamin Konkursu „STRÓJ DLA PANI/PANA WIOSNY

CELE KONKURSU

 • rozwijanie wyobraźni i kreatywności
 • rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych
 • edukacja kulturalna

POSTANOWIENIA KONKURSU:

 1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl. 0 – VIII.
 2. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie przebrania według własnego pomysłu, z materiałów ogólnie dostępnych (papier, karton, tektura, bibuła, słoma, włóczka, tkanina, skóra, drewno, wiklina, folia itp.)
 3. Osoby chętne do udziału w konkursie zgłoszą się do organizatora do dnia 18 marca 2019 roku.
 4. Uczestnicy konkursu wykonają w domu przebranie według własnego pomysłu z materiałów, o których mowa w punkcie 2.
 5. W dniu 22 marca 2019 roku (piątek) zaprezentują swoje przebranie przed komisją konkursową powołaną przez organizatora.
 6. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach:

I – klasy „0 – III”

II – klasy „IV – VIII”

 1. Komisja oceni prace uczniów biorąc pod uwagę:
 • pomysłowość
 • estetykę
 • wkład pracy
 • sposób prezentacji
 1. Laureaci otrzymają pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo uczniowie z klas „IV – VIII”, którzy wezmą udział w konkursie, będą zwolnieni z odpowiedzi ustnych w dniu 22 marca 2019 roku, a zwycięzca dodatkowo w wybranym przez siebie dniu.

Osoba odpowiedzialna: p. Barbara Migda


 

Regulamin Konkursu „WIOSNA W NASZEJ KLASIE”

CELE KONKURSU:

 • integracja zespołów klasowych
 • stworzenie w salach lekcyjnych wiosennego klimatu
 • wpajanie uczniom odpowiedzialności za sale lekcyjne
 • motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce nauki

POSTANOWIENIA KONKURSU:

 1. Konkurs skierowany jest dla  klas 0 – VIII.
 2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie sali ozdobami wiosennymi.
 3. Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
 4. Ocenie podlegać będą:
 • samodzielność wykonania ozdób
 • pomysłowość
 • wkład pracy
 • estetyka wykonania
 • oddanie wiosennego klimatu
 • czystość i porządek w klasie
 1. Oceny dokona komisja konkursowa powołana przez organizatora.
 2. Komisja konkursowa oceni wygląd klas 21 marca 2019 roku.
 3. Klasa może otrzymać maksymalnie 30 punktów (po 5 w każdej kategorii)
 4. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach:

I – klasy „0 – III”

II – klasy „IV – VIII”

 1. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Osoba odpowiedzialna: p. Barbara Migda

 

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

          

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016