FANPAGE @spletowice

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

1519371
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
821
2546
8478
1499001
46026
51452
1519371

Your IP: 34.204.183.113
2020-02-27 13:00
   

Broszura „Jak postępować w przypadku (cyber) przemocy?”

Broszura adresowana jest do nauczycieli i prezentuje 10 podstawowych wskazówek opisujących, jak szybko i sensownie zadziałać w przypadku wystąpienia naglącego przypadku (cyber) przemocy. Broszura stanowi fragmenty podręcznika klicksafe przedstawiającego założenia interwencji systemowej i profilaktyki w szkole. Publikacja wydana została przez klicksafe.de – Niemieckie Centrum Awareness, utworzone w ramach programu Komisji Europejskiej „Connecting Europe Facility”.

 

POBIERZ

Broszura „Fakt czy Fake”

Broszura prezentuje w jaki sposób uczniowie mogą demaskować fałszywe doniesienia pojawiające się w internecie. Publikacja wydana została przez klicksafe.de – Niemieckie Centrum Awareness, utworzone w ramach programu Komisji Europejskiej „Connecting Europe Facility”. 

POBIERZ

Zostań znajomym swojego dziecka

Broszury informacyjne wraz z radami dla rodziców i opiekunów jak postępować w codziennych sytuacjach związanych z korzystaniem przez dzieci z internetu czy urządzeń mobilnych. Broszura informacyjna cz. I - dotyczy filmów 1-5. Broszura informacyjna cz. II - dotyczy filmów 6-10.

POBIERZ POBIERZ

Kompedium ,,Bezpieczeństwo dzieci online"

Kompendium dla rodziców i profesjonalistów dotyczące najbardziej aktualnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem dzieci online.

POBIERZ

Poradnik „Nadmierne korzystanie z komputera i Internetu przez dzieci i młodzież”

Publikacja wydana w ramach kampanii społecznej , która ruszyła 17 lipca 2012 roku pt. ” W którym świecie żyjesz?” poświęconej nadmiernemu korzystaniu z komputera i Internetu przez dzieci i młodzież.

POBIERZ

Pomyśl zanim kupisz

W publikacji tej zawarte są porady dla dorosłych na temat tego, jak dokonać rozważnego zakupu sprzętu elektronicznego dla dzieci. Znajdziemy tu także opis zagrożeń internetowych, wskazówki jak uchronić przed nimi najmłodszych oraz gdzie się zwrócić o pomoc.

POBIERZ

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016