FERIE ZIMOWE 2018

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

590481
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
221
1111
221
582984
22260
24705
590481

Your IP: 54.167.40.159
2018-02-18 08:04
   

29 września obchodziliśmy w naszej szkole VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.
W tym dniu zostały przeprowadzone egzaminy z tabliczki mnożenia dla uczniów w klasach III, IV, V, VI i VII. Uczniowie mieli możliwość zdobycia tytułu „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. 
/artykuł zawiera fotografie/

Liczba uczestników:

Kl. III - 18 uczniów
Kl. IV - 11 uczniów
Kl. V - 13 uczniów
Kl. VI - 9 uczniów
Kl. VII - 15 uczniów

Poprzez wspólną zabawę, łączymy się z ludźmi na całym świecie. Chcemy propagować zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także poznawania matematyki. Musimy pamiętać, że przedmiot ten towarzyszy nam przez całe życie - w każdej chwili - kiedy patrzymy na zegarek, wstukujemy numer telefonu, liczymy kieszonkowe. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji . To matematyczne święto, weszło już na stałe do naszego szkolnego kalendarza.
Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.

Dyrektor szkoły
Małgorzata Galara-Golema

Koordynator akcji:
Janusz Kwapniewski

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016