Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

760979
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
559
894
5843
749098
14602
34712
760979

Your IP: 54.162.171.242
2018-08-17 18:55
   

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną  z bezpieczeństwem uczniów. Na początku każdego roku szkolnego uczniowie przypominają sobie drogę do szkoły wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic. W ramach edukacji w tym kierunku, uczestniczyli w spotkaniu z policjantem. Mieli okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do szkoły i poza szkołą. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem.

Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na uczniów w kontaktach z obcymi, omówił sposoby unikania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu, dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawali dużo pytań. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się wszystkim, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016