DZIEŃ DZIECKA 2018 - FOTOREPORTAŻ

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

707614
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
698
694
1392
699061
21563
25992
707614

Your IP: 54.81.158.195
2018-06-25 19:21
   

6 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się krótki apel, podczas którego wręczono nagrody i dokonano podsumowania Szkolnego Konkursu Czytelniczego pt. „Moja przygoda z Kubusiem Puchatkiem”. Konkurs ten, zorganizowany przez szkolną bibliotekę, przeznaczony był dla uczniów  klas: II i III. Uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym testem, który miał na celu sprawdzić ich znajomość lektury pt. „Kubuś Puchatek” i wiedzę nt. autora książki. Okazało się, że wszyscy poradzili sobie całkiem dobrze z pytaniami dotyczącymi Kubusia Puchatka, jego przyjaciół i ich licznych przygód i tylko niewielkie różnice punktowe sprawiły, że uplasowali się na różnych miejscach.

Oto lista laureatów:
I miejsce – Ewelina Jachimek ( kl. III )
II miejsce – Oliwia Więcek ( kl. III )
III miejsce – Inez Gdowska ( kl. II )

Wyróżnienia otrzymali:
Wiktoria Tomaszewska ( kl. II )
Dominika Bardoń ( kl. II )
Wiktor Świerczek ( kl. II )

Gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom, a innych zachęcamy do czytania książek i podejmowania wyzwań, jakimi są konkursy. Przypominamy, że biblioteka szkolna zawsze stoi otworem i w gościnę zaprasza, a tu na pewno znajdziesz „lek na nudę”! :)

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016