Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości - 11.11.2018

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

886165
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
313
637
6098
874084
12891
28832
886165

Your IP: 54.221.147.93
2018-12-13 11:00
   

W dniu 11 maja 2017 roku, w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach, odbył się Finał VI Gminnego Konkursu Języka Angielskiego pod patronatem Wójta Gminy Wierzchosławice, Pana Zbigniewa Drąga.
Konkurs zorganizowany został przez nauczyciela języka angielskiego, mgr Grzegorza Barnasia. W konkursie wzięło udział 17 uczniów szkół podstawowych, z klas IV-VI, z terenu naszej Gminy.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Etap pierwszy, polegający na rozwiązaniu testu leksykalno – gramatycznego, odbył się w marcu tego roku w szkołach macierzystych uczniów, po czym, trzech najlepszych uczniów z klas IV, V i VI wzięło udział w Finale Konkursu w Szkole w Łętowicach.
Finał okazał się szczęśliwy dla dziewięciu uczniów.

Wśród uczniów klas szóstych, I miejsce zajęła: Joanna Karakin ze Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Wierzchosławicach,  II miejsce zajął: Mateusz Niedojadło ze Szkoły Podstawowej w Bogumiłowicach, III miejsce zajęła: Emilia Banek ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach.

Wśród uczniów klas piątych, I miejsce zajęła: Natalia Poźnińska ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach, II miejsce zajęła: Janicka Julia ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach, III miejsce zajął: Szymon Drelicharz ze Szkoły Podstawowej w Łętowicach.

Wśród uczniów klas czwartych, I miejsce zajął: Mikołaj Adamus  ze Szkoły Podstawowej w Łętowicach, II miejsce zajął: Daniel Bogusz ze Szkoły Podstawowej w Wierzchosławicach, zaś III miejsce zajął: Mikołaj Gajdur ze Szkoły Podstawowej w Mikołajowicach.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami, które wręczał Wójt Gminy Wierzchosławice, Pan Zbigniew Drąg.

Gratulujemy zwycięzcom!

Komentarze   

0 #1 GratulacjeOpiekun strony 2017-05-13 18:41
Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu a szczególnie dla Mikołaja Adamusa i Szymona Drelicharza :)
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016