DZIEŃ DZIECKA 2018 - FOTOREPORTAŻ

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

735444
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
712
949
712
725861
23779
25614
735444

Your IP: 54.81.102.236
2018-07-22 09:03
   

I Dzień Wiosny upłynął w naszej szkole pod znakiem wiosennego luzu. Oj, powiało naprawdę ciepłą wiosną, gdyż większość uczniów założyła piękne wiosenne stroje, niektórzy mieli upięte kwiaty we włosach lub też ozdobione kwiatami wiosenne kapelusze. Nie zabrakło również tradycyjnych Marzann, w dodatku co jedna, to ładniejsza!
Oficjalne pożegnanie zimy i powitanie wiosny nastąpiło podczas wspólnego spotkania całej społeczności szkolnej na sali  gimnastycznej. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali trochę ciekawostek nt. wiosny i tradycji z nią związanych, recytowali wiersze o wiośnie, wreszcie zorganizowali, dla wszystkich klas, turniej wiedzy pt. „Wiosenna zgaduj-zgadula”, który pozwolił sprawdzić stan naszej wiedzy z zakresu: „symptomy wiosny”.

Wszystkie klasy rozwiązywały po kolei, stosowne do ich przedziału wiekowego, zagadki. Wszystkim udało się zaliczyć „egzamin” ze znajomości wiosny i nawet, jeżeli  komuś coś z tej wiedzy umknęło, to  po naszym spotkaniu wiadomości zostały z pewnością odświeżone!  Odbyła się też parada najładniejszych wiosennych strojów – wszyscy uczniowie przebrani wiosennie utworzyli pociąg i przy dźwiękach piosenki „Jedzie pociąg”  zaprezentowali się przed całą społecznością szkolną. Właściciele strojów wyróżnionych przez szkolne jury zostali nagrodzeni słodkimi niespodziankami.  Jury miało również naprawdę „twardy orzech do zgryzienia”, aby rozstrzygnąć szkolny konkurs na najładniejszą i najstaranniej wykonaną Marzannę. W końcu udało się wybrać prace na najwyższym poziomie artystycznym, które zachwyciły zarówno uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.

Oto wyniki konkursu:

I miejsce ex aequo:   
•    Sylwia Skorupa – kl. II + wyróżnienie za najładniejszy strój wiosenny
•    Aleksandra Oćwieja – kl. IV       

II miejsce ex aequo:
•    Wiktoria Tomaszewska – kl. II + wyróżnienie za strój
•    Dominika Bardoń – kl. II

III miejsce ex aequo:
•    Klaudia Hajdo – kl. V
•    Szymon Wróbel – kl. II

Wyróżnienia:     
•    Kuba Fornal – kl. 0 + wyróżnienie za strój
•    Milena Wajda – kl. 0 + wyróżnienie za strój
•    Maksymilian Wajda – kl. 0 + wyróżnienie za strój
•    Marta Nosek – kl. 0 + wyróżnienie za strój
•    Zuzanna Rachwał – kl. II + wyróżnienie za strój
•    Natalia Radzik – kl. 0 + wyróżnienie za strój
•    Nikola Szot – kl. 0
•    Nikola Nowak – kl. 0

Gratulujemy wszystkim uczniom wyróżnionym za piękny wiosenny strój lub w konkursie Marzann. Cieszymy się, że dzięki Wam i Waszemu zaangażowaniu udało się nam uświetnić szkolną uroczystość powitania wiosny. Teraz możemy śmiało już powiedzieć: „Byle do wakacji!” smile

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016