WKRÓTCE PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

619730
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
960
400
1360
611253
20333
31176
619730

Your IP: 54.198.195.201
2018-03-19 13:44
   

W związku ze zbliżającym się I Dniem Wiosny, Samorząd Uczniowski prosi, aby we wtorek – 21 marca wszyscy uczniowie naszej szkoły ubrali się na zielono i dodatkowo ozdobili swoje stroje kolorowymi kwiatami lub upięli kwiaty we włosach, lub też założyli, ozdobione kwiatami, wiosenne kapelusze. Uczniowie, którzy zaprezentują najładniejszy wiosenny strój, zostaną nagrodzeni. W tym dniu odbędzie się również konkurs na najładniejszą MARZANNĘ. Może w nim wziąć udział każdy uczeń, który wykona, wg własnego pomysłu, kukłę symbolizującą odchodzącą zimę i zaprezentuje ją podczas szkolnych obchodów powitania wiosny.

Liczymy na Waszą kreatywność, gdyż najbardziej pomysłowe i najstaranniej wykonane prace zostaną nagrodzone i wyeksponowane na szkolnej wystawie.  Mimo tradycji, ze względów ekologicznych, nie przewidujemy ani topienia, ani palenia marzanny, ale bardzo cieszymy się, że zima wreszcie odchodzi, a wykonane przez Was prace zostaną z nami tylko jako ozdoba naszej szkoły!

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016