MIKOŁAJKI 2017 W NASZEJ SZKOLE

   

Lokalizacja

   

Linki  

 

 

 

   

STATYSTYKI  

530968
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie dni
461
1144
5974
518689
13167
29237
530968

Your IP: 54.167.44.32
2017-12-16 18:17
   

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania, zdobywając zespołowo II miejsce w XVII Regionalnym Przeglądzie Programów Artystycznych „A to Polska właśnie” organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. T. Kościuszki w Radłowie pod patronatem Starosty Powiatu Tarnowskiego. Ponadto 3 uczennice: Natalia Tomaszewska z kl. IV, Wiktoria Tomaszewska i Julia Piska z kl. II otrzymały wyróżnienia indywidualne za prezentację na najwyższym poziome artystycznym.

Jesteśmy dumni z naszych młodych artystów i cieszymy się niezmiernie, że długie godziny wyczerpujących prób „nie poszły na marne”, bo oprócz wysokiego miejsca na podium, pięknej nagrody rzeczowej, usłyszeliśmy wiele przemiłych komentarzy, szczerych gratulacji i cennych słów uznania, które zawsze dodają skrzydeł. Cieszymy się również, że z naszego przedstawienia aż 3 fragmenty, które zwróciły szczególną uwagę Jury, a mianowicie taniec „Krakowiak”, piosenka pt. „Matczyne ręce” i recytacja utworu „List Krysi”, zostały powtórzone podczas finałowego koncertu galowego, który odbył się 1 grudnia 2016 r. z udziałem Starosty Powiatu Tarnowskiego, Burmistrza i Wiceburmistrza Miasta i Gminy Radłów, Wójta Gminy Wierzchosławice, dyrektorów różnych placówek oświatowych i szkół biorących udział w konkursie oraz wielu innych zaproszonych gości, a przede wszystkim uczniów w różnym wieku, od szkoły podstawowej po szkołę średnią i ich opiekunów. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób nas wspomogli oraz wszystkim tym, którzy trzymali za nas kciuki.

FOTOREPORTAŻ

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

   

CERTYFIKATY

Naszej szkole przyznano
CERTYFIKATY

           

 

 

 

   
© Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki 2016